آموزش کامل و آشنایی با محصولات
جزئیات ، توضیحات ، مشخصات

شروع آموزش ...

قفل سخت افزاری ARM

در این قفل از به روز ترین پردازنده صنعتی دنیا و مستحکم ترین پروتکل های استاندارد و الگوریتم های پیچیده روز دنیا جهت حفاظت از نرم افزارهای مشتریان بهره گرفته شده است.

قفل سخت افزاری تحت وب ARM

این محصول جهت چک validate کلاینت ها صورت میگیرد و اگر کلاینت دارای قفل با مشخصات مورد انتظار نباشد امکان استفاده از محصول نرم افزاری شما امکان پذیر نباشد .

قفل سخت افزاری Tiny Plus

این محصول به دو مدل مینی و کلاسیک موجود می باشد و در  سال ۱۳۹۱ شرکت با بهره گیری از آخرین مسائل و الگوریتم های امنیتی عرضه و در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

قفل سخت افزاری Tiny H.I.D

قفل سخت افزاری Tiny HID محصول سال ۱۳۸۵ شرکت با بهره گیری از آخرین مسائل و الگوریتم های امنیتی عرضه و در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

دستگاه GSM

جی اس ام (GSM) مخفف Global System for Mobile Telecommunications استاندارد موسسه استاندارد مخابراتی اروپا برای شبکه های سلولی نسل دوم(G2) تعریف شده است. این استاندارد جهت بروز رسانی و ارتقاء سرعت انتقال داده جایگزین شبکه مخابراتی نسل اول (شبکه های سلولی آنالوگ) شده بود.

دستگاه Pos-Ban

چند سالی است که امکان تبادل اطلاعات بین دستگاههای POS(پایانه های فروشگاهی) و نرمافزارها (همانند نرمافزارهای حسابداری، فروشگاهی، رستوران و …) بوجود آمده است، و گسترش روز افزون استفاده از این امکان در نرم افزارها و مشکلاتی که در استفاده از DLL های دستگاه برای شرکت های PSP و شرکت های نرم افزاری وجود دارد، پوزبان محصولی است جهت ارتباط نرم افزار با دستگاههای POS.

دستگاه Caller ID

کالرآیدی شرکت منشور سیمین دستگاهی است که به خطوط تلفن متصل می شود و همه اتفاقاتی که بر روی خطوط تلفن رخ می دهد مانند شماره تماس گیرنده. مدت زمان برداشتن گوشی، شمارش تعداد زنگ، تماس از دست رفته و … را نمایش می دهد.

تلفن گویا AVA

این دستگاه به یکی از خط های خروجی سانترال متصل میشود که با تعیین تعداد زنگ از طرف کاربر گوشی را جواب‌دهی میکند و فرد پشت گوشی را به بخش مورد نظر متصل میکند.

صندوق های رستورانی و فروشگاهی

صندوق فروشگاهی امروزی، سیستمی مشتمل بر مجموعه ای از سخت افزارها و نرم افزارهایی است که شامل کامپیوتری کامل با یک یا دو مانیتور (سمت خریدار و فروشنده) که برای خریدار یک فیش با جزئیات خرید صادر می کند و برای فروشنده یک نرم افزار بر روی آن نصب شده که فرآیند کنترل و حسابداری مکانیزه را نیز انجام می دهد. به این دستگاه “پوز” یا (POS=Point Of Service) گفته می شود. این پایانه ها که در اصل یک کامپیوتر می باشند به منظور استفاده در نقطه فروش طراحی شده اند، به گونه ای که فضای کمتری را اشغال می نمایند و تجهیزات جانبی آن مناسب کاربری صندوق دار است. در این پایانه ها از بارکد خوان تفنگی که به منظور شناسایی کالا و چاپگر هت چاپ فاکتور مشتری استفاده می شود و داشتن کشوی پول و نمایشگر خاص مشتری علاوه بر صفحه مانیتور فروشنده و پرینتر صدور فیش از ویژگیهای عمده این نوع پایانه هاست.

استندهای لمسی و غیرلمسی

هزینه استفاده از یک کیوسک، به طور قابل توجهی کمتر از هزینه یک کارمند است، صرف نظر از این مورد، نوآوری در حوزه بازاریابی و جذب مشتری ، ارائه خدمات راحت ، مشتری پسند و… از جمله مزایای استفاده از کیوسک های لمسی می باشد.به تازگی، بسیاری از رستوران ها و کافی شاپ ها، دانشگاهها، بیمارستان ها و بانکها جهت رفاه حال مشتریان و مراجعه کمتر آنان به نیروی انسانی، به سمت به کارگیری کیوسک های لمسی روی آورده اند. بیش از ۵۰ درصد رستوران ها جهت جذب و رفاه حال مشتریان خود، استفاده از تکنولوژی های دیجیتال را جزء راهکارها و برنامه های خود قرار داده اند. دیجیتالی شدن رستوران ها موجب کاهش هزینه ضایعات همچون رسید های غذا و کاتالوگ های منوی غذا و … می شود.

واسط های صنعتی Nano EnterFace

شرکت منشور سیمین به عنوان اولین تولید کننده کنترلرهای صنعتی USB در ایران با بیش از ۲۰ سال سابقه در تولید کنترلرهای صنعتی، می باشد.استفاده از درگاه USB در کلاسHID به دلایل زیر...

لامپ های LED و پراژکتورهای Tabnak

لامپ هایی با مصرف بسیار کم همچنان با استفاده از تکنولوژی جدید و تجربه بالا توانستیم محصولی تولید کنیم که علاوه بر نور زیاد طول عمر طولانی داشته باشد.

قطعات الکترونیکی منشورسیمین

قطعاتی با قیمت باورنکردنی حتی ارزانتر از بازار و دیجی کالا و کیفیتی عالی با برندهای مطرح دنیا

آیا درخواستی دارید؟ فرم زیر را تکمیل کنید

اسکرول به بالا