محصولات منشور سیمین

برای شخصی که همه چیز دارد ! ما همه ی چیزهای دیگر را داریم!

می توانی بیشتر انتظار داشته باشی اما کمتر پرداخت کنی

کیفیتی که انتظار داشتید، قیمتی که انتظار نداشتید

درخواست برای مشاوره رایگان

محصولات ما

اینترفیس های نانو ( واسط های صنعتی )
لامپ های کم مصرف LED و پراژکتورهای تابناک

چرا همه منشور سیمین را انتخاب می کنند

شرکت های بزرگ و مطرحی که در حوزه برنامه نویسی ، الکترونیک ، صندوق های فروشگاهی ، قفل های سخت افزاری و... کار می کنند با ما همکاری می کنند و به ما اعتماد دارند ، زیرا ما در کارمان بسیار مهارت داریم و مهم تر اینکه اجناس با کیفیت را به قیمت بسیار مناسب می دهیم.

توجه بیشتر به جزئیات

اگر بخواهید چیزی را پیدا کنید و یا خلق کنید، در قدم اول باید بدانید که دقیقا به دنبال چه هستید. جدا از برنامه نویسی و طراحی سخت‌افزار، هر خطای پیش آمده ویژگی‌های منحصر به خودش را دارد و باید به شیوه آن خطای پیش آمده رفتار کرد. در تیم ما برای خلق یک اثر سخت افزاری و یا نرم افزاری، دقیقا همه تیم میدانند که به دنبال چه چیزی هستیم و همیشه تیم ما روی اهداف از پیش تعیین شده متمرکز است. به حدی تیم منشور سیمین با انگیزه و با دقت بالا عمل میکند که معمولا واحد QC برای پروژه های تولید شده، با اطمینان بالایی عمل میکنند و تایید نهایی را صادر میکند.

ساخت پنل های خورشیدی

به جرعت می توان گفت ما بهترین هستیم در ایران و می دانید که  ساخت پنل به سادگی اتفاق نمی افتد. اما ما آن را به سادگی تولید میکنیم و کیفیت را با بهترین ها مقایسه می کنیم.

ساخت انواع دستگاه CNC

در ایران دستگاه CNC با دشواری های زیادی روبه رو است و طبیعتا باید قیمت دستگاه بالا باشد… اما !!! منشور سیمین به شما این ضمانت را می دهد که قیمت دستگاه بسیار مناسب و کیفیت بسیار بالا باشد.

ساخت توربین های بادی

توربین بادی همانطور که می دانید به طبیعت و حیات انسان ها کمک می کند.  همین موضوع باعث شده تا ما سود را به حداقل برسانیم تا بتوانیم به طبیعت و انسان ها کمک کنیم و زندگی را زیباتر کنیم.

نصب و راه اندازی پنل خورشیدی

ما در ساخت توانستیم نیمی از هدف بهترین بودن را ثابت کنیم و با نصب و راه اندازی پنل ها با بهترین کیفیت و قیمت  برای شما عزیزان به بهترین بودن می رسیم.

راه اندازی و فروش دستگاه CNC

فروش CNC در این کشور بسیار ساده است و همیشه مشتری در بازار وجود داشته ولی کیفیت کارکرد و گارانتی آن است که همه چیز را اثبات میکند.   تا کنون منشورسیمین هیچ مشتری معترضی نداشته و بیشترین فروش را در سال دارد.

نصب و راه اندازی توربین های بادی

ما بر ساخت ، نصب و راه اندازی توربین های بادی آنقدر مسلط هستیم که شما عزیزان شاهکاری از منشور سیمین را در طبیعت های زیبای سرزمین مان می بینید.

نیاز به مشاوره دارید ؟ (فرم زیر را پر کنید)

دیدگاه مشتریان

(4.7)
4.6/5
5/5

الان حدود 5 ساله که با این شرکت کار میکنم. فقط میتونم بگم عالی

4.5/5

واقعا قفل خوبیه با توجه به قیمتش و نمونه های مشابه ، مخصوصا قفل جدیدشون قفل ARM.. فقط کاش شعبه های بیشتری داشتند.

owner.png
5/5

من مدتهاست که از قفل های سخت افزاری این شرکت برای نرم افزارم استفاده میکنم، هم از کیفیت قفل ها راضی هستم هم از پشتیبانی بسیار خوبشون

اسکرول به بالا